Yurdumuz

Zeki Soyak Yüksek Öğretim Erkek Öğrenci Yurdu

Zeki Soyak Yüksek Öğretim Erkek Öğrenci Yurdu olarak öğrencilerimize otel konforunda barınma imkânları sağlamanın yanı sıra rahat ders çalışma ortamları ve geniş sosyal alanlar da sunmaktadır. Yurdumuzda barınan öğrencilerimiz üniversiteye yürüyerek gidip gelmektedirler.

Odalarımızın tamamı 3’er kişiliktir. Her 3 öğrencinin kendine ait bir bazası, çift kapaklı bir gardırobu mevcuttur.

Odalarımızın tamamında odada barınan öğrencilere ait 3 öğrenciye ait bir çalışma odası mevcuttur. Bu çalışma odalarında 3’er adet çalışma masası ve sandalyenin yanı sıra 1 adet kanepe ve kitaplık da bulunmaktadır.

Odalarımızın tamamında odada barınan 3 öğrenciye ait birbirinden bağımsız tuvalet ve banyo bulunmaktadır.

Yurdumuzda her katta öğrencilerimizin ders çalışabileceği, namaz kılabileceği, kitap okuyabileceği kütüphane ve ortak alanımız mevcuttur.

Öğrencilerimizin gerek ders çalışmaları için gerek yurtta kalmayan arkadaşlarını ağırlamak için gerekse namaz kılmak için kullanabilecekleri çok amaçlı bir salonumuz mevcuttur.

Öğrencilerimizin boş zamanlarını değerlendirebileceği, televizyon izleyebileceği, Lig Tv’den maçları izleyebileceği ve yurtta barınmayan arkadaşlarını ağırlayabileceği kantinimiz de bulunmaktadır.

Lüks lokanta standartlarında, porselen tabaklarla açık büfe servisiyle 4 çeşit yemek menüsüyle öğrencilerimizin hizmetine sunulmuştur.