Rektör BAĞLI’dan Yurdumuza Ziyaret.

Rektör BAĞLI’dan Yurdumuza Ziyaret.

Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mazhar BAĞLI, Eğitim Fakültesi Dekanı Doç. Dr. Abdülkadir UZUNÖZ ve Hacı Bektaş Veli Meslek Yüksek Okulu Müdürü Ahmet Alparslan ERARSLAN ile birlikte Özel Zeki Soyak Erkek Öğrenci Yurdumuzu ziyaret ederek öğrencilerimizle beraber iftar yaptı.

İftar öncesinde Şırnak’ta elim bir kaza sonucu şehit olan askerlerimiz için Yasin-i Şerif okunarak dua edildi ve iftara geçildi.

İftar sonrasında çay eşliğinde yurtta kalan öğrencilerle muhabbet eden Mazhar Bağlı öğrencilerimizin de sorularını cevapladı. Önümüzdeki yıl içerisinde üniversitenin fiziki şartlarının daha iyi bir hale getirileceğini belirten Mazhar BAĞLI bütün amaçlarının öğrencilerin daha iyi şartlarda eğitim alabilmeleri olduğunu belirtti.

Enderun Eğitim Vakfı Genel Başkanı Mustafa AYDOĞDU ise Mazhar BAĞLI’ya üniversite için yaptıklarından ötürü ve ziyareti için teşekkür etti.

Yurt Müdürümüz Mustafa Fehmi ÇİFTÇİ ise Mazhar BAĞLI’ya ziyaretlerinden ötürü teşekkür ederken önümüzdeki dönem de öğrencilerimizle hasbihal etmek üzere tekrar yurdumuza beklediğini belirtti.