Hızlı Tanıtım

Merhaba yeni üniversiteli.. İnternet sitemize hoş geldin.

Biz Özel Zeki Soyak Yurdu olarak Nevşehir’in en konforlu yurduna seni de bekliyoruz. Üniversite hayatın boyunca sana aile ortamının eksikliğini hissettirmemeye çalışacağız. Yeri gelecek sana bir dost yeri gelecek sana bir arkadaş olmaya çalışacağız.

Yurdumuzu tamamen senin rahat edebileceğin şekilde tasarlamaya çalıştık.

Yurdumuz tamamen 3 kişilik dairelerden oluşmaktadır. Her dairemiz 1+1 suit daire şeklinde dizayn edilmiştir. Her dairemizde 3 kişilik yatak odası, 3 kişilik çalışma odası ve 3 kişiye ait müstakil tuvalet ile banyo bulunmaktadır.

Böylece öğrencilerimiz dairelerinden çıkmadan ders çalışabilmekte banyo ve tuvalet ihtiyaçlarını giderebilmektedir.

Sınırsız internet hizmetimizle okulun ile ilgili tüm kaynaklar elinin altında. E interneti oyun oynamak ya da film izlemek için kullanırsan da tercih senin..

Yurdumuz kantininde maalesef alışveriş yapılmamaktadır. Ama kantin kısmımızdaki televizyondan Türkiye gündemini takip edebilir, dizi izlemek istersen dizilere bakabilirsin. E bir de en önemlisi maç izlemek istersin diye Lig Tv’de mevcut tabi. Tüm lig ve Avrupa maçlarını burada izleyebilirsin..

Yurdumuz Üniversiteye en yakın Özel Yurttur. Üniversiteye yürüyerek 8-10 dakikada ulaşabilirsiniz. Eğer İlahiyat Fakültesinde okuyorsanız fakülteye ulaşmanız 15 – 20 dakikayı bulabilir, çünkü İlahiyat fakültesi kampüsün en uç noktasında..

Senin için harika yemekler yapıyoruz. Yemek menülerimiz aylık olarak internet sitemize yüklenmektedir. İstersen buraya bir bakabilirsin. Aşçılarımız her ne kadar Nusret gibi masaya gelip yemeklerinizi tuzlamasa da yine de alanlarında en iyileri olduğunu söyleyebilirsiniz.

Kahvaltıyı söylemeye gerek zaten. Sayamadığımız kadar çeşit açık büfe olarak sizlerin hizmetine sunulmaktadır.

Nevşehir’e gelmişken Kapadokya’yı gezmeden olmaz. Nasıl gezebiliriz derseniz ya da buranın kışı soğuk geçiyormuş bir kaban alayım, en  yakın alışveriş merkezi nerede dersen diye yurdumuzda 7/24 bir görevlimiz bulunmakta..